O nas

Wynajem apartamentów

Początki naszej działalność sięgają 2008 roku, kiedy zapadła decyzja o nabyciu i udostępnieniu do wynajmu naszego pierwszego apartamentu. Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie oraz poprawialiśmy jakość swoich usług dopasowując ofertę do rosnących wymagań Gości. Przez pierwsze lata działalności zajmowaliśmy się wynajmem głównie w miesiącach letnich. Jednak liczne zainteresowanie naszą ofertą ze strony Klientów doprowadziło do uruchomienia działalności całorocznej.

 Zarządzanie wynajmem

Wieloletnie pozytywne doświadczenia skłoniły nas do poprawiania jakości świadczonych usług, dodawania kolejnych apartamentów oraz poszerzenia oferty o zarządzanie Waszymi apartamentami. Naszym celem jest dostarczenie turystom nowych i ciekawych ofert apartamentów na wynajem, a właścicielom zapewnienie obłożenia i dobrej rentowności z wynajmu swojej nieruchomości.

Działamy lokalnie

Mamy siedzibę w Helu i z Helem jesteśmy związani od początku. Dlatego dobra znajomość lokalnego rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na bieżąco dostosowywać ofertę do zmieniających się oczekiwań i warunków ze strony gości odwiedzających Hel.